38th Annual Congress of Turkish Pediatric Surgical Association and 11th National Pediatric Urology Congress

19-22 November 2020, Susesi Hotel, Belek, ANTALYA

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl 19-22 Kasım 2020 tarihlerinde Antalya, Belek, Su Sesi Otel’de Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği ile Pediatrik Üroloji Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “38. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi”, “11. Ulusal Çocuk Ürolojisi Kongresi” ve “24. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’’ ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her yıl geleneksel olarak ve ayrı ayrı düzenlenmekte olan Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kongrelerini belirli aralıklarla birlikte düzenleme kararı almış olan Derneklerimiz bu sene Antalya’da yapılacak olan ortak kongrede buluşacak olmanın heyecanını yaşamaktadır. Deneyimlerimizi paylaşmak ve aktarmak, güncel gelişmeleri birlikte gözden geçirmek ve irdelemek için Derneklerimiz güçlerini birleştirerek en genç üyemizden en kıdemlilerine kadar bir arada olmalarını, çalışmalarını, tartışmalarını, öğrenmelerini ve aynı zamanda eğlenmelerini hedeflemiştir. Ayrıca, bu kongrede alışageldiğimiz kalıpların da biraz dışına çıkarak bilimsel olduğu kadar sosyal olarak da doyurucu bir kongre ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Çocuk Cerrahisine ve Çocuk Ürolojisine gönül vermiş tüm üyelerimizi kongremizde görmek, birlikte olmak, öğrenmek, paylaşmak ve aynı zamanda eğlenmek dileği ile.

Saygılarımızla,

Orkan Ergün

Abdurrahman Önen

Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği Başkanı

Pediatrik Üroloji Derneği Başkanı

 

Congress Contact Information

Congress Secretariat

Kongre Eş Başkanı Kongre Eş Başkanı
Orkan Ergün Abdurrahman Önen
   
Kongre Eş Sekreteri Kongre Eş Sekreteri
Burak Tander Kerem Özel

Organization Secretariat


Topkon Kongre ve Etkinlik Hizmetleri
Zühtüpaşa Mah. Rıfatbey Sok. No:24 34724 Kalamış-Kadıköy / İstanbul

0 216 330 90 20
0 216 330 90 05
tccd-peduro2020@topkon.com